ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ

ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ2020-07-17T12:33:53+02:00
Slider

Використовуючи накопичений досвід в металообробці, збірці та ремонті, ТОВ “НВП”АДАМАНТ” виготовляє машини й механізми, які є аналогами машин і механізмів імпортного виробництва (імпортозаміщення), експлуатованих на різних підприємствах гірничодобувного комплексу. Такі механізми мають споживчі та експлуатаційні характеристики, які повністю відповідають характеристикам механізмів-оригіналів.

За бажанням Замовника, такі механізми можуть бути піддані модернізації для отримання характеристик, що відрізняються від оригінальних і кращою мірою відповідають експлуатаційним вимогам.

Для досягнення таких результатів, враховуючи відсутність базової технічної документації, фахівці ТОВ “НВП”АДАМАНТ” виконують повний комплекс інжинірингової підготовки в частині проведення розрахунків та розробки проектної й робочої документації. В процесі експлуатації таких механізмів проводиться моніторинг їх технічного стану та умов експлуатації, що дозволяє проводити аналіз факторів і вносити в конструкцію зміни, що підвищують надійність і довговічність механізму.