ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ2020-08-04T11:56:09+02:00
Slider

Наше підприємство, створене в 2007 році, являє собою сучасний і безперервно розвиваючий виробничий комплекс.

За порівняно невеликий період часу ТОВ «НВП «АДАМАНТ» вдалося успішно налагодити міцні партнерські відносини з найбільшими підприємствами України. Конкурентні переваги – вигідне географічне розташування поблизу основних замовників, сучасні споруди, технологічне обладнання, розвинена інфраструктура.

Протягом всіх років ТОВ «НВП «АДАМАНТ» виготовляє деталі, запасні частини, нестандартні вузли для металургійного, гірничодобувного, кранового та енергетичного обладнання, а також аналоги запасних частин до імпортного устаткування (імпортозаміщення).

Маючи сучасне металообробне виробництво та висококваліфіковані кадри,
ТОВ «НВП «АДАМАНТ» виготовляє унікальне за своїми характеристиками нестандартне обладнання, вузли та деталі різного призначення великого діапазону типорозмірів і маси.

ТОВ «НВП «АДАМАНТ» має в своєму розпорядженні різні види обладнання, що дозволяє вирішувати широкий спектр технологічних завдань, пов’язаних з механічною і зміцнюючою обробкою металів, виготовленням зварних конструкцій. Використання сучасного високотехнологічного оснащення та інструменту значно розширює технологічні можливості обладнання.

Наявність інженерів високої кваліфікації в конструкторських і технологічних службах,
в поєднанні з універсальною виробничою базою і фінансовими можливостями, дозволяє
ТОВ «НВП «АДАМАНТ» швидко перебудовуватися на освоєння нових видів продукції.

Ділянка підготовки виробництва дозволяє постійно підтримувати на складі найширший асортимент заготовок: поковок, лиття і металопрокату.

Організація роботи визначає взаємозв’язок між підрозділами в питаннях планування, технології виробництва, забезпечення якості продукції та формування основних показників діяльності
ТОВ «НВП «АДАМАНТ».

Відділ технічного контролю взаємодіє з незалежними атестованими лабораторіями в сфері контролю якості матеріалу в рамках підготовки виробництва, допускає до використання тільки ті вихідні матеріали, які пройшли вхідний контроль. Це дозволяє виключати придбання недоброякісної сировини, закладаючи основу високої якості готової продукції вже на початкових етапах виробництва.

Відмінною особливістю будь-якого виробничого процесу на ТОВ «НВП «АДАМАНТ» є безперервний контроль якості на всіх етапах і рівнях виконання робіт – від надходження заготовки до відвантаження готової продукції Замовнику!

Організація і проведення ремонтів механічного обладнання виконуються безпосередньо силами підприємства. Терміни проведення ремонтів і обсяги відповідають вимогам технічної документації. Такі заходи дозволяють підтримувати технічні і технологічні характеристики обладнання на необхідному рівні.

Позитивна динаміка в роботі ТОВ «НВП «АДАМАНТ» пояснюється розширенням технологічних можливостей, впровадженням нових технологій, навчанням виробничого персоналу, збільшенням виробничих потужностей.